V3A33-TNSPMR-S24
ConductRF
Product No:
V3A33-TNSPMR-S24
Description:
CBL ASSY NANO-SMPM PLUG-PLUG 24"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
Series VITA
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz