V3A33-TNSTNS-S12
ConductRF
Product No:
V3A33-TNSTNS-S12
Description:
CBL ASSY NANO PLUG TO PLUG 12"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector NANO Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector NANO Plug
Product Status Active
Series VITA
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style NANO to NANO
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz