VFD17AMS43AFSHA
Delta Electronics/Industrial Automation
Product No:
VFD17AMS43AFSHA
Description:
VFD-MS300, 10HP 7.5KW 480V 17A H
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 17A
Type Module
Wattage - Load 7500 W
For Use With/Related Products MS300 Series
Voltage - Supply 460VAC