VFD25AMS23MNSAA
Delta Electronics/Industrial Automation
Product No:
VFD25AMS23MNSAA
Description:
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 230V 25A
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 25A
Product Status Active
Weight -
Series MS300
Type Module
Wattage - Load 5500 W
For Use With/Related Products MS300 Series
Voltage - Supply 230VAC