VNA26-E1EF-S24
ConductRF
Product No:
VNA26-E1EF-S24
Description:
CBL ASSY 3.5MM PLUG TO JACK 24"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type VNA
2nd Contact Gender Female
1st Connector 3.5mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 3.5mm Jack
Product Status Active
Series VNA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style 3.5mm to 3.5mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Bag
Frequency - Max 26.5 GHz