VP3-0084-R
Eaton - Electronics Division
Product No:
VP3-0084-R
Description:
PULSE XFMR 6.8UH SMD
In Stock : 83
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series VERSA-PAC®
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Mfr Eaton - Electronics Division
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm)