VPH2-0083-R
Eaton - Electronics Division
Product No:
VPH2-0083-R
Description:
PULSE XFMR 8.3UH SMD
In Stock : 304
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series VERSA-PAC®
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.307" (7.80mm)
Mfr Eaton - Electronics Division
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)