W21L0C-P06MFD0-770S
ODU
Product No:
W21L0C-P06MFD0-770S
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.303" (7.00mm ~ 7.70mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 6A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C