W21L0C-P14MCC0-420S
ODU
Product No:
W21L0C-P14MCC0-420S
User Guide
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C