W21L0C-P14MCC0-520S
ODU
Product No:
W21L0C-P14MCC0-520S
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C