W21L0C-P16MCC0-620S
ODU
Product No:
W21L0C-P16MCC0-620S
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C