W2CL0C-P04MCC0-2500
ODU
Product No:
W2CL0C-P04MCC0-2500
Description:
ODU MINI-SNAP SERIES L RIGHT-ANG
User Guide
Cable Opening 0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C