W33-S1N1Q-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Product No:
W33-S1N1Q-20
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W33
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V