Home / Coaxial Cables (RF) / WFL-2LPHF6-04N2TV-AC-82E
minImg
WFL-2LPHF6-04N2TV-AC-82E
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
WFL-2LPHF6-04N2TV-AC-82E
Description:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 3.228"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 3.228" (82.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz