Home / Coaxial Cables (RF) / W.FL-LPHF-04N2T-20-28.6
minImg
W.FL-LPHF-04N2T-20-28.6
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
W.FL-LPHF-04N2T-20-28.6
Description:
CBL ASSY W.FL PLUG 1.126"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series W.FL
Length 1.126" (28.60mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz