Home / Coaxial Cables (RF) / WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-52AF
minImg
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-52AF
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-52AF
Description:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 2.047"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL2
Length 2.047" (52.00mm)