Home / Coaxial Cables (RF) / WFL2-2LPHF6-04N2TV-AN124A
minImg
WFL2-2LPHF6-04N2TV-AN124A
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
WFL2-2LPHF6-04N2TV-AN124A
Description:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 4.882"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL2
Length 4.882" (124.00mm)