X9118TV14Z-2.7
Renesas Electronics America Inc
Product No:
X9118TV14Z-2.7
Package:
14-TSSOP
In Stock : 287
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Number of Taps 1024
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 14-TSSOP
Series XDCP™
Package / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V