Home / Coaxial Cables (RF) / X.FL-2LPP-068N3T-A-700
minImg
X.FL-2LPP-068N3T-A-700
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
X.FL-2LPP-068N3T-A-700
Description:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 27.56"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector X.FL Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color White
Series X.FL
Length 27.56" (700.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz