Home / Oscillators / XFN336148.500000I
minImg
XFN336148.500000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XFN336148.500000I
Description:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 83mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XF
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCSL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 148.5 MHz