Home / Oscillators / XFP235312.500000K
minImg
XFP235312.500000K
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XFP235312.500000K
Description:
DFN 2.00X2.50X1.00 MM, 0.40MM PI
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series XF
Type XO (Standard)
Package / Case 12-SMD, No Lead, Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz