Home / Oscillators / XFP236312.500000I
minImg
XFP236312.500000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XFP236312.500000I
Description:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
In Stock : 176
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XFP
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 12-SMD, No Lead, Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz