Home / Oscillators / XLH73V074.250000I
minImg
XLH73V074.250000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLH73V074.250000I
Description:
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS
In Stock : 490
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 47mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz