Home / Oscillators / XLL326133.333000I
minImg
XLL326133.333000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLL326133.333000I
Description:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 34mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz