Home / Oscillators / XLL525195.312500I
minImg
XLL525195.312500I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLL525195.312500I
Description:
XTAL OSC XO 195.3125MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 34mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 195.3125 MHz