Home / Oscillators / XLL535125.015500I
minImg
XLL535125.015500I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLL535125.015500I
Description:
XTAL OSC XO 125.0155MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XPRESSO™ FXO-LC53
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 125.0155 MHz