Home / Oscillators / XLL726300.000000I
minImg
XLL726300.000000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLL726300.000000I
Description:
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 44mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XPRESSO™ FXO-LC72
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 300 MHz