Home / Oscillators / XLP335644.531250I
minImg
XLP335644.531250I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLP335644.531250I
Description:
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V