Home / Oscillators / XLP73V807.703800I
minImg
XLP73V807.703800I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLP73V807.703800I
Description:
XTAL OSC VCXO 807.7038MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 807.7038 MHz