Home / Oscillators / XPL515100.000000K
minImg
XPL515100.000000K
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XPL515100.000000K
Description:
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series XP
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz