Home / Oscillators / XPL726099.750000I
minImg
XPL726099.750000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XPL726099.750000I
Description:
XTAL OSC XO 99.7500MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.074" (1.88mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 99.75 MHz