Home / Oscillators / XPP535312.500000K
minImg
XPP535312.500000K
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XPP535312.500000K
Description:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz