Home / Oscillators / XTL312625.000000I
minImg
XTL312625.000000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XTL312625.000000I
Description:
625.000000 MHZ 1.8VDC LVDS 3225
In Stock : 299
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Frequency Stability ±3ppm
Current - Supply (Max) 85mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 625 MHz