Home / Oscillators / XTP332039.145000I
minImg
XTP332039.145000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XTP332039.145000I
Description:
XTAL OSC XO 39.1450MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Frequency Stability ±3ppm
Current - Supply (Max) 94mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 39.145 MHz