Home / Oscillators / XUH515133.333000I
minImg
XUH515133.333000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XUH515133.333000I
Description:
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz