Home / Oscillators / XUL536085.600000I
minImg
XUL536085.600000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XUL536085.600000I
Description:
XTAL OSC XO 85.6000MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 97mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 85.6 MHz