Home / Oscillators / XUL736333.330000I
minImg
XUL736333.330000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XUL736333.330000I
Description:
XTAL OSC XO 333.3300MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 97mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 333.33 MHz