Home / Oscillators / XUO535156.250000I
minImg
XUO535156.250000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XUO535156.250000I
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 145mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCSL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz