YFF21AC1H222MT0Y0N
TDK Corporation
Product No:
YFF21AC1H222MT0Y0N
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
In Stock : 6259
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 70MHz ~ 2GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 400 mA