ZUSAH1X3.5
USA Sealing
Product No:
ZUSAH1X3.5
Description:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 3.5mm I
In Stock : 6
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.138" (3.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.217" (5.50mm)