0430310002-12-B2
Molex
Product No:
0430310002-12-B2
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In Stock : 100
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 12.0" (304.8mm)