0457501111-12-A9
Molex
Product No:
0457501111-12-A9
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
User Guide
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Length 12.0" (304.8mm)