0845250032-05-A9
Molex
Product No:
0845250032-05-A9
Description:
5" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
User Guide
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)