0845250032-05-S7
Molex
Product No:
0845250032-05-S7
Description:
5" PRE-CRIMP A1858/19 SLATE
User Guide
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)