0845250032-11-A7-D
Molex
Product No:
0845250032-11-A7-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE
User Guide
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)