0845250032-12-A7-D
Molex
Product No:
0845250032-12-A7-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE
User Guide
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 12.0" (304.8mm)