0845250032-18-V9
Molex
Product No:
0845250032-18-V9
Description:
18" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET
User Guide
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)