1.0X4.0FLT304SS-48
Remington Industries
Product No:
1.0X4.0FLT304SS-48
Manufacturer:
Remington Industries
Description:
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
In Stock : 50
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 48.000" L x 4.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 101.60mm x 25.40mm)