1124-8-B-25
RAF Electronic Hardware
Product No:
1124-8-B-25
Description:
ROUND SPACERBLACK OXIDE, BRASS1/
User Guide
Diameter - Inside 0.166" (4.22mm)
Color Black
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.250" (6.35mm) 1/4"
Between Board Height 0.250" (6.35mm) 1/4"