1154-4-B-16
RAF Electronic Hardware
Product No:
1154-4-B-16
Description:
ROUND SPACERELECTRO TIN5/16 RD X
User Guide
Diameter - Inside 0.115" (2.92mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.188" (4.76mm)
Between Board Height 0.188" (4.78mm) 3/16"